Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

A november 19-i műsor tartalmából:

Hazai környezetben a hétvégén a Fatum Nyíregyháza. A női röplabdások a magyar bajnokságban mindössze egy vereséget szenvedtek eddig, és a szakmai stáb abban bízik, a sorozat vasárnap sem szakad meg. Fatum Nyíregyháza - Palota női röplabda-mérkőzés vasárnap 20 órától az NYTV-n.

Ismétlés: hétfő 8.30