Lelátó

vasárnaponként

Egy majdnem két évtizedes múlttal bíró sportműsor.

A Nyíregyházi Televízió egyik legnagyobb hagyománnyal rendelkező műsora a Lelátó. 1996-tól minden vasárnap, és gyakran a hét többi napján is sportközvetítéseket láthatnak a nézők. Nyomon követhetik a női röplabda-, a férfi kézilabda- és a labdarúgócsapat mérkőzéseit, gyakran idegenből is, de volt már kosárlabda-, vízilabda-, tenisz- és harcművészeti gála közvetítése is a programban.

A sportműsor az egyik legnépszerűbb az NYTV műsorai közül, a közelmúltban több találkozót is élőben szurkolhattak végig a nézők a tévé képernyője előtt.

A mérkőzések kommentátora: Dankó László.

A december 20-21-i műsor tartalmából:

Kétszer a Vasas ellen! A női röplabdások négy nap alatt kétszer is találkoznak az angyalföldiekkel. Először a kupában, majd az Extraligában. A Nyíregyházi TV mindkét meccset közvetíti.
Fatum Nyíregyháza-Vasas Magyar Kupa találkozó szombaton 16 órától
Fatum Nyíregyháza - Vasas bajnoki meccs vasárnap 20.30-tól.

Ismétlés: hétfő 6.30