Híradó

Mindennap

Esténként Nyíregyháza legaktuálisabb híreivel várjuk Önöket.

A VÁROS-KÉP NONPROFIT KFT. MÉDIASZOLGÁLTATÁSI TEVÉKENYSÉGÉT A MÉDIATANÁCS A MAGYAR MÉDIA MECENATÚRA PROGRAM KERETÉBEN TÁMOGATJA.

A Nyíregyházi Televízió Helyi Érték Díjjal kitüntetett Híradójából megismerhetik a várost és a városlakókat érintő legfontosabb eseményeket, bejelentéseket, tájékoztatókat, továbbá közlekedési és sporthíreket is. A Híradót mindennap 19.00-tól, 20.00-tól, 21.00-tól, 22.00-tól és 22.50-től megismételjük a Nyíregyházi Televízióban. Hétvégén pedig heti hírösszefoglalóval jelentkezünk A hét hírei címmel.

A február 23-i hírösszefoglalónk tartalmából:

Adóbevallási határidő
Az egyéni vállalkozóknak február 26-ig kell összeállítaniuk és eljuttatniuk szja-bevallásukat a NAV-hoz.

Vörös kód riasztás szombat déltől a várható extrém hideg miatt
A potenciális befogadó intézmények, a diszpécserközpontok és az utcai szociális munkások Nyíregyházán is felkészültek a riasztással járó feladatokra.

Megemlékeztek a kommunizmus áldozatairól
Koszorúzásokat, megemlékezéseket tartottak A Kommunista Áldozatok Emléknapja alkalmából Nyíregyházán.

90. születésnap
Kovács Ferencnét, városunk szépkorú polgárát 90. születésnapja alkalmából köszöntötte Halkóné Dr. Rudolf Éva közgyűlési képviselő és Kissné Orosz Anita, a Szociális és Köznevelési Osztály munkatársa.

Rubint Réka Nyíregyházán
Ingyenes sport- és egészségügyi programokkal várják a nyíregyházi családokat február 25-én a Continental Arénában

A Gyirmót érkezik
Vasárnap megkezdődik a tavaszi szezon a Nyíregyháza Spartacus számára. Az NB-II-es labdarúgó együttes a Gyirmótot fogadja az első találkozón a Városi Stadionban.

A női röplabdások az Újpestet fogadják
Vasárnap 17 órától játszik a Fatum Nyíregyháza a női röplabda bajnokságban