Közgyűlés után

A döntések műsora.

A Közgyűlés után a Nyíregyháza Megyei Jogú Város képviselő-testületi ülései kapcsán készülő visszatekintő műsor. Félórás adásunkban felszínre kerülnek az aktuális döntések, határozatok, napirendek, részben a véleményeken keresztül.

A műsor tartalmából:

RENGETEG PÁLYÁZATRÓL DÖNTÖTTEK

A nyári szünet utáni első ülését tartotta augusztus 31-én a nyíregyházi közgyűlés. A döntések szerint milliárdos nagyságrendű pályázati támogatással folytatódhat az önkormányzati épületek energetikai korszerűsítése, valamint a szociális alapszolgáltatások bővítése. A város az új bajnoki évadban is támogatja a Nyíregyháza Spartacus FC Kft.-t, és jól halad a fedett jégpálya megépítésének előkészítése.

Vetítések: szerda 18.25, csütörtök 7.00 és 19.30, péntek 8.00 és 21.30, szombat 9.30, vasárnap 21.15