Vizit

háromhetente

A Nyíregyházi Televízió új magazinműsora az egészségügy világába kalauzolja a Nézőket.

A gyógyító tevékenységek bemutatása mellett folyamatosan beszámolunk majd a nyíregyházi kórház aktuális fejlesztéseiről, beruházásairól is.

A műsor szerkesztője: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

Újabb témákkal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió és a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház közös, egészségmegőrző műsora. A mai adásban dr. Erdélyi Ágnes, a nagykállói Sántha Kálmán Szakkórház orvosigazgatója beszél a lelki egészségünk fontosságáról és arról, hogy mit tehetünk annak megőrzéséért. Továbbá szó lesz a kórház területén épülő óvodáról és arról, hogy bevezették a Jósa András Oktatókórházban a kórtermi szelektív gyűjtést.

Vetítések: szerda 21.30, csütörtök 20.30, péntek 9.00, szombat 22.30, vasárnap 19.30