Pezsgő város

A nyíregyházi nagyrendezvények magazinműsora.

Nyíregyháza valóban pezsgő város: színes kulturális élettel, tömegeket vonzó rendezvényekkel. Az előbbi témák bőséges helyett kapnak az Alkotás utca és Szieszta című műsorokban, utóbbiak kedvéért pedig egy új program született. Tavasztól őszig, sőt, tél elejéig szinte minden hónapban van egy, vagy több jelentősebb esemény, melyet a városi önkormányzat szervez, támogat esetleg helyet ad neki, valamilyen együttműködés keretében. Sokra közülük büszkék lehetünk, hiszen viszik a hírünket az országba. S bár jó néhány turistacsalogató, mégiscsak értünk, nekünk, nyíregyháziaknak szervezik. Éljük át újra a Helló Nyíregyháza, a Városnapok, vagy éppen a VIDOR Fesztivál legszebb pillanatait a műsor segítségével!

HELLÓ NYÍREGYHÁZA

Április 22-én, immár 5. alkalommal minden a köszönésről, a vidámságról és a jókedvről szólt Nyíregyházán. Adásunkban a nap összefoglalóját láthatják az NYTV nézői.

Vetítések: hétfő 20.45, kedd 9.15