NYSZC- Tíz középiskola, ezernyi lehetőség

Különleges, egyedi, a pályaválasztást elősegítő magazinműsor a Nyíregyházi Televízióban.

Az NYSZC – tíz középiskola, ezernyi lehetőség című műsorunkban bemutatjuk a Nyíregyházi Szakképzési Centrum mind a tíz intézményét, egyben működését és teljes szakmai kínálatát, azaz egy iskolát, tíz tagintézménnyel, ahol generációk tanulhatnak együtt. Ez a Nyíregyházi Szakképzési Centrum – röviden. A részleteket pedig tíz plusz egy kisfilm meséli el, mely során a centrum, és mind a tíz iskola is kínálja magát ABC rendben, hogy a képernyő előtt ülők könnyebben dönthessenek, ha szakmát szeretnének választani.

Vetítési időpontok: kedd 7.00 és 19.30, szerda 8.00 és 21.25, csütörtök 20.30, péntek 9.00 és 21.25, szombat 22.00, vasárnap 19.00, jövő hétfő 18.15, kedd 20.30, szerda 9.00