hellonyiregyhaza.hu

Az adások témái a nyíregyházi fiatalok köré épülnek, számos őket foglalkoztató kérdés feldolgozásával.

Második alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió új magazinműsora, a hellonyiregyhaza.hu. A nevét a város új, fiataloknak szóló weboldaláról kapta, amely Nyíregyháza ifjúsági életével és az ahhoz kapcsolódó témákkal foglalkozik.

Szerkesztő: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

10. alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió Hellonyiregyhaza.hu című magazinműsora. A mai adásban ellátogathatnak velünk a Váci Mihály Kulturális Központban megrendezett Protestáns Iskolai Kiállításra, a Nyíregyházi Szakképzési Centrum által szervezett „Ez a szakma kell nekem!” elnevezésű rendezvényre és a Vasvári Pál Gimnázium végzőseinek szalagavató ünnepségére.

Vetítési idõpontok: szerda 18.30, csütörtök 7.00 és 19.30, péntek 8.00 és 21.30, szombat 9.30, vasárnap 19.30

Ha szívesen látnának minket valamilyen Önök által szervezett eseményen, írjanak nekünk az info@hello­nyiregyhaza.hu e-mail címre.