hellonyiregyhaza.hu

Az adások témái a nyíregyházi fiatalok köré épülnek, számos őket foglalkoztató kérdés feldolgozásával.

Második alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió új magazinműsora, a hellonyiregyhaza.hu. A nevét a város új, fiataloknak szóló weboldaláról kapta, amely Nyíregyháza ifjúsági életével és az ahhoz kapcsolódó témákkal foglalkozik.

Szerkesztő: Kanócz Rita

A műsor tartalmából:

Idén utolsó alkalommal jelentkezik a Nyíregyházi Televízió hellonyiregyhaza.hu című magazinműsora. A mai adásban bemutatjuk Önöknek a Nyíregyházi Szakképzési Centrum által szervezett állásbörzét, egy különleges sörkiállítást a Sipkayban, és a második városi verébavató ünnepségre is ellátogathatnak velünk.

Vetítések: csütörtök 19.30, péntek 8.00, vasárnap 18.30

Ha szívesen látnának minket valamilyen Önök által szervezett eseményen, írjanak nekünk az info@hello­nyiregyhaza.hu e-mail címre.